Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Miesten syövät

Eturauhasyövän tutkimuksia ulkomailla.

Löysin tällaisen sivun, joka "kääntyi" automaattisesti koneella suomeksi. Kieli on jäykähköä, mutta jotakin siitä irtoaa. Ainakin mielenkiintoisia asioista eturauhassyövästä ja tutkimuksista.

http://translate.google.fi/translate?hl=fi&sl=en&u=http://www.dana-farber.org/can/clinical/View.aspx%3Fdoc%3DCDR0000564820%26audience%3D0&ei=pd2SScSVCc-X-gapjaimCw&sa=X&oi=translate&resnum=9&ct=result&prev=/search%3Fq%3Dduisburg%2Bcancer%2Bklinik%26hl%3Dfi%26sa%3DG


Duisburgissa olevalla syöpäkliniikalla on saavutettu huipputuloksia jo voittamattomiksi todetuissa syöpätapauksissa.
ER | 11.2.2009 klo 16:29:02
  • Eturauhasyövän tutkimuksia ulkomailla.ER
    11.2.2009 klo 16:29