Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: Lämmin kiitos kaikille kannustuksesta ja vinkeistä
Hei Onervasurullisena luin tapauksestasi, minä en tunne taustaasi, mutta tuo mitä kirjoitat kuulostaa oikeasti aika kauheata ja surulliselta:(Kyllä uskon itsekin että kaikkeni tekisin hoitojen jatkamiseksi, hoitojen lopettaminen ku tuntuu niin luovuttamiselta ja sitähän sinä et ole tehnyt!
Koita rakas kohtalotoveri viettää joka tapauksessa edes kohtuullisen rauhallinen joulu ja minä sydämestäni toivon, etä lääkärit ovat väärässä ja niinhän he joskus ovatkin, eivät he mitään ennustajia kuitenkaan ole.
- Re: Lämmin kiitos kaikille kannustuksesta ja vinkeistäcry
- Re: Tänään kuulin, että hoidot olisi syytä lopettaaPikku-höpäkkä