Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Vuoristorataa

Sulla on ollut kiva päivä, sitä elämä tarvitsee. Minkin olen saanut viettää viikon tyttären perheen kanssa mökillä. Viikko rankka mutta antoisa 6v ja 3v leikit on voimia vieviä. Palaudu nyt viikon itsekseni mökillä eikä kiirettä minnekään vain jalat käytössä.
Jostain luin että taxo ja kortisoni olisi vienyt lihaskuntoa tämän kyllä allekirjoitan. Nyt sitten jaloin liikkeelle ja lihaksia etsimään. Onneksi saa jättää jo mäenlaskun pois päivä ohjelmasta aamujumppaa on varmaan lisättävä.

Iloista aikaa
Anne
anne62 | 3.3.2013 klo 19:56:37
  • Vuoristorataa
    Rautamimmi
    2.3.2013 klo 14:31
    • Re: Vuoristorataaanne62
      3.3.2013 klo 19:56