Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Kysymys teille naisille

Minulla ainakin (silloin kun kuukautiset vielä olivat ennen sytoja) ennen kuukautisia saattoi olla pientä tiputtelua MUTTA MUTTA, koska en ole lääkäri ja ihmiset ovat erilaisia niin suosittelen lämpimästi että käyt gynellä tarkistamassa asian.
Tällä palstalla ei voi luottaa vastauksiin kun emme tilanteestasi tiedä ja vaikka kuinka autaa haluaisimmekin.
Voisi hyvinkin olla normaalia mutta lääkärisi on hyvä todeta se asia, ottaa esim. papa (tmv näyte) jollei sitä ole vähään aikaan otettu.
Päivä kerrallaan | 17.5.2007 klo 12:24:40