Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Hoidot ja seuranta

Takaisin ruotuun

Unelma! Kyllä edelleen uhotaan ja kuulutaan Pelottomien sukuun, se vaan välillä koettelee. Minulla sama homma suoli puhkesi ja avanne tuli.
Senkin kanssa pärjää kunhan leikkaushava paranee. Ja varmaan laitetaan kiinni kunhan suolisto toipuu. Itse odotan käyntiä tohtorilla, koskas tehdään ko. leikkaus. avanne ollut noin 2 vuotta.
Vatsakivut olivat hirveitä silloin kun suoli puhkesi, toivoin että pääsen pois kokonaan. Vaan tässä vieläkin tallataan ja kuulutaan Pelottomien sukuun. Hyvä nimitys tuo.
Voimia Sinulle sinne missä olet!
Selina
Selina | 8.9.2009 klo 11:11:16