Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Hoidot ja seuranta
Re: Syöpä on huonon immuniteetit takia villiintyneen sienen oire kun keho puolustautuu
Millähän lihaksilla moisia mahdat väittää? Onko kukaan muistanut kertoa sinulle, että netissä tarvitaan kriittisyyttä ja medianlukutaitoa?Kerropa, mitä syöpää itse sairastat?
Tuo väitteesi olisi loistava, jos se olisi totta. On kuitenkin ihan hullu ajatus, etteikö joku muu jossain päin maailmaa olisi tätä "salassa pidettyä tutkimustulosta" keksinyt ja tehnyt sillä valtavasti rahaa.
Joko nyt pilailet törkeästi meidän oikeasti sairaiden kustannuksella tai sitten sinun olisi syytä hakea ammattiapua psykiatrisen puolen ammattilaisilta.
- Syöpä on huonon immuniteetit takia villiintyneen sienen oire kun keho puolustautuuSyövänVoiParantaaHelposti
- Re: Syöpä on huonon immuniteetit takia villiintyneen sienen oire kun keho puolustautuuAuringonkukka 2