Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Miesten syövät
munuais syöpä
moikka vaan kaikille hämeestä ,kaunista kesää pitelee ja se onki sitten ainut ilo .Minulta 93 poistettu toinen munuainen tähän asti kivasti kunnes jouluna tuli tietooni et myös toisessa on kasvi (pahanlaatuinen) nyt sutenttia 50milg syöty pari kuurii,iho on rikkija kaikki nivelet särkee ihottumaa jaloissa .taukoha siitä tuli ja nyt 37,5 aloitettiin ,samat jutut taas lääke lopetettiin kokonaan
odotetaan kunnes iho on kunnossa ,pikkasen riepottaa äijää.onko kaikilla tälläsiä juttuja ? jaksaako teitä lähipiiri stempata ,mulla vielä jaksaa , vaikka joskus olen tosi vaikee persoona ja rasittava.
heh tää ei taida kuulua taudin kuvaan nenä ylös ja lenkille heti kun jalat kestää .toivon kaikille teille immeisille voimaa kestää.
terv jusa 59
- munuais syöpäjusa59
- Re: munuais syöpäraksu
- Re: munuais syöpäKartsa
- Re: munuais syöpäjusa59