Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: Cef
Moikka!Samoin minä kuulen mielelläni kokemuksia... Minä myös hääräilen kortisoni-punoitukset naamassa kolmannen Docen jälkeen, kuten Typsykin :)
Nyt on vielä virtaa, mutta kylläpä se taas viikonvaihteessa vähenee.
Minulle ei ole Neulastaa annettu ( Tays ei kai "perusterveille" sitä määrää automaattisesti) ja siksi on aina vähän jännitystä noiden infektioiden kanssa. Olen pysytellyt siis pahimmat päivät poissa ihmisten ilmoilta ja käsidesi on ahkerassa käytössä. Eka tiputuksen jälkeen söin suun kautta antibioottikuurin, kun CRP lähti nousemaan, mutta toinen meni hyvin. Toivottavasti tämäkin!
Eteenpäin - sanoi muori kevätsateessa !