Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Leikkaus ohi

Hei!
Kiitos toivotuksista!Minulle annettiin samanlaisia ohjeita käyttää kipulääkettä tässä alkuvaiheessa ihan säännöllisesti.Minulla ei ole ollut yhtään kipuja ja tuntuu ihan uskomattomalta ettei niitä ole.Nyt pitää koputtaa puuta ettei tulisikaan.

Dreenipussi on hieman hankala enkä osaa sen kanssa oikein olla mutta siitä en valita, tuskin se kenestäkään muustakaan mukava on.

Toivotan kaikille meille tämän taudin kanssa kamppaileville jaksamista hoitokuvioissa,niissä missä kukin parhaillaan menee.
Rauhaisaa Joulunaikaa,Lämpimin ajatuksin!
Vianna | 15.12.2013 klo 11:35:29