Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Kontrolli jännitystä!

Hei Pike,

samoja fiiliksiä sitä on itselläkin aina ennen kontrollia.Kipuilua siellä ja täällä..Sille ei voi mitään ja ehkä se tavallaan "kuuluukin" olla niin.Tämän elämän rajallisuuden tajuaa aina kontrollin lähestyessä paremmin :)

Itse kävin edellisen kontrollin maaliskuun lopussa ja voin sanoa, et suorastaan kauhistutti mennä taas vatsan ultraan. Kaikki oli kuitenkin ok. Itse käyn tällähetkellä puolen vuoden välein kontrolleissa ja tiedän, et seuraavan korntrollin lähestyessä jännitys hiipii taas rintaan..

Tsemppiä kuitenkin sulle siihen koitokseen, yritä nauttia vapusta ja kevään ihanista ilmoista !
eloisa-70 | 29.4.2008 klo 18:59:40