Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Naisten syövät miehen kannalta

Heips, Olen jo aiemmin kirjoittanut asiasta , ei kaikilla ole sitä olkapäätä johon nojata , ei sitä kainaloa johon käpertyä. On ikävää että Sulla ei sitä nyt oo , mut on kumminki ystäviä. Tämä kanava on yksi semmoinen tuki ja turva tavallaan. Voi ajatella en mä yksin ole on meitä monta muuta. Tähän laitan pienen jutskan.

Sanotaan, että HYVILLÄ YSTÄVILLÄ voi mennä pitkiäkin aikoja, että he eivät puhu keskenään, silti ystävyyssuhde ei koskaan unohdu. Tavatessaan nämä ystävykset ovat kuin olisivat tavanneet viimeksi eilen, huolimatta siitä kuinka kauan viime tapaamisesta on tai kuinka kaukana toisistaan he asuvat. On ystävä. Halataan.
ps tää olikin sitten viimmene kirjoitus näillä sivuilla. Kiitos.
Tellme | 22.9.2011 klo 01:14:23