Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: TAXOTERE
Hei Tähtisumu,Voi kurjuus, oireitasi on tutkittu aika perusteellisesti ja omani kyllä kalpenevat niiden rinnalla. Lihakseni eivät kipeydy liikunnassa, olen vain "maitohapoilla" äärimmäisen hitaallakin vauhdilla ja kovin hengästynyt. Olo paranee yleensä aika nopeasti liikunnan jälkeen. Sain myös 9 x Herceptiniä sytojen yhteydessä.
Tosi ikävää ja outoa, ettei edes kuntoutushakemusta hyväksytty? Toivon kovasti puolestasi, että oireesi saataisiin kuriin ja pääsisit takaisin "normaalielämään".
- tasse -
- TAXOTEREminmaija
- Re: TAXOTEREEllaM
- Re: TAXOTEREtähtisumu
- Re: TAXOTEREminmaija
- Re: TAXOTEREtasse
- Re: TAXOTEREtähtisumu
- Re: TAXOTEREVaarain
- Re: TAXOTEREKarhutar
- Re: TAXOTEREtasse
- Re: TAXOTEREhiutale
- Re: TAXOTEREseliisa
- TAXOTEREtikku