Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: taxo ja ripuli ja nyt ummetus
Kiitoksia neuvoistanne. Sain kuin sainkin vatsan toimimaan tänään, mutta närästys vaivaa vielä. Tästä vatsan toimimattomuudesta ei puhuttu mitään Taxon sivuoireissa...Ja Karhutar, kuten mainitsit, vatsa on kuin "oma maailmansa". Tuossa edessä se pömpöttää turvonneena ja odottaa huomiota...Taidanpa lähteä hieman kävelemään, josko päässäkin hieman helpottaisi, on unet jääneet vähiin tämän vatsan temppuilun vuoksi.
Ja tokkurainenkin olo tässä on, ensimmäisen taxon sain siis viime keskiviikkona. Helpottaako tämä tokkuraisuus ollenkaan hoitojen välillä?
t. usva
- Re: taxo ja ripuli ja nyt ummetususva
- Re: taxo ja ripuli ja nyt ummetuskevätmieli