Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: 1. vuosikontrolli takana

onnea että olet selvinnyt tähän asti puhtain paperein. itsellä kaksi kontrollia takana. varmasti olet saanut tietoosi aikaisemminkin imusolmukkeiden määrästä :), omasta mielestäni sairauden aikana minulle ei kerrottu mitään mutta olin sen verran shokissa ettei pystynyt käsittelemään niin paljon tietoa samanaikaiseti, kulki vain haamuna eteenpäin tajuamatta mitään, tuntuu että vasta kesän aikana olen palautunut "normaaliksi" ja varmasti työtä on vielä edessä.
paljon mahdollista että podet vielä hoitoväsymystä, sanovatten sen kestävän kaksi vuotta ja että keho palautuu, tiedä sitten.
onnea tulevaan!
thegirl | 22.9.2013 klo 17:24:43