Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: Nyt on leikkaus ohi
Hei Della.
Kyllä voit kysyä hoitokäynneillä kaikkia mieltä askarruttavia asioita. Minulla on ollut tapana koko tämän "projektin" aikana kerätä vihkoon kaikkea ,mihin olen lisää tietoa halunnut ja siitä olen ne asiat sitten seuraavan käynnin yhteydessä kysellyt.
Tosi hyvin on mennyt ensimmäisen taxon jälkeen. Ruoka on maistunut ja päivittäin olen käynyt tunnin lenkin koiran kanssa. Tuo ulkoilu on kyllä tärkeää, mielikin on pirteämpi,kun hienossa talvisäässä ulkoilee !!
Pahoinvointia ei ole ollut ollenkaan, ainoastaan parina päivänä oli pientä huippujen tunnetta, ja sekin meni sitten ohi.
Seuraava syto on edessä 10.2, jos veriarvot kunnossa.
Pärjäilehän ja ulkoile jaksamisesi mukaan.
Kerro kuulumisia jatkossa,terkuin krsa
- Nyt on leikkaus ohiDella
- Re: Nyt on leikkaus ohiBlackswan69
- Re: Nyt on leikkaus ohiBlackswan69
- Re: Nyt on leikkaus ohihymy12
- Re: Nyt on leikkaus ohimexita
- Re: Nyt on leikkaus ohiKaisamaria
- Re: Nyt on leikkaus ohihymy12
- Re: Nyt on leikkaus ohiChris68
- Re: Nyt on leikkaus ohihymy12
- Re: Nyt on leikkaus ohikrsa