Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: Romahdus ensimmäisen
Hei Maat!Myös minulle tulee toisella kerralla pienennetty annos sekä Neulastaa, ja haluan uskoa ja luottaa siihen, että kaikki menee paremmin, tosin jännitys ja pieni pelko tuskin on vältettävissä.
Minulla on isoja kaljuja länttejä päälaella, ja ei tarvitse kuin käsin asetella hiuksia, niin iso tukku irtoaa ja aamuisin tyyny täynnä hiuksia. Siispä luovun suosiolla pehkostani.
Alaripset harventuneet, ylimmät tallella, kulmakarvat minulla on kestopigmentoitu jo paljon ennen diagnoosia, kun omat kulmat olivat onnettoman harvat. Kai se pigmentointi säilyy, toivottavasti.
mexita
- Romahdus ensimmäisenmexita
- Re: Romahdus ensimmäisenuukole
- Re: Romahdus ensimmäisenLiila-Roosa
- Re: Romahdus ensimmäisenmexita
- Re: Romahdus ensimmäisenVianna
- Re: Romahdus ensimmäisenNyytiäinen
- Re: Romahdus ensimmäisenmexita
- Re: Romahdus ensimmäisenmexita
- Re: Romahdus ensimmäisenmexita