Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Toivo taisi mennä

Luin uudelleen viestisi, ja kuule Oinas 50, sinä et saa nyt luovuttaa, et missään nimessä luovuta. Olet niin kovissa liemissä keitetty, että nyt on, niinkuin sanotaan vaikka " hampaat irvessä " puskettava eteenpäin ja uskon, että taatusti sinä kykenet siihen. Olethan jo tähänkin asti näyttänyt tahdonvoimallasi, että parempaa taistelijaa ei hevillä löydy.
Ja pura tuntojasi tänne palstalle, kun siltä tuntuu, täällä on paljon ihania ihmisiä, jotka ovat valmiita tsemppaamaan, sen olen itsekin huomannut.

Voimia ja lämmintä kynttilöiden loistetta sinulle, joka ei sitten millään luovuta, ei!

mexita
mexita | 21.12.2013 klo 21:07:13