Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: hoitoputki ohi!
Tella,minä olen ajanut jo aiemmin tukan kaksi kertaa matalaksi, kun se on pukannut sitä piikkiä ja tänään ajoin sen vihonviimeisenkerran klaniksi, kaksi päivää viimeisestä sytosta. Nyt saa alkaa tuuppaamaan uutta tukkaa ja mitä nopeammin sen parempi.
Nuo mun kulmakarvat on kyllä surkeat. Muutama hassu karva sojottaa mihin sattuu. Ei oikein saa piirtämälläkään korjattua. No, ehkä nekin alkavat pian rehottaa =o
Kintut vielä epiloin eilen, oli ohutta säärikarvaakin puskenut. Lähtee vaan niin helposti ja toivottavasti se uusikin kasvaa untuvaisena ;)
Lakkoja löytyi taas pari litraa, nyt maha on sapuskasta pulskana, joten kirjan kanssa ansaituille päiväunille :)
- hoitoputki ohi!kesän lapsi
- Re: hoitoputki ohi!MeriTuuli
- Re: hoitoputki ohi!lilja
- Re: hoitoputki ohi!kesän lapsi
- Re: hoitoputki ohi!kesän lapsi
- Re: hoitoputki ohi!helmikuu
- Re: hoitoputki ohi!kevätmieli
- Re: hoitoputki ohi!Karhutar
- Re: hoitoputki ohi!kevätmieli
- Re: hoitoputki ohi!kesän lapsi
- Re: hoitoputki ohi!Kehäkukka
- Re: hoitoputki ohi!kesän lapsi
- Re: hoitoputki ohi!tella
- Re: yksärin lukeminenMeriTuuli
- Re: yksärin lukeminenkesän lapsi
- Re: hoitoputki ohi!kevätmieli