Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: ajattelin esittäytyä

Hei
Minullakin tehtiin kainalon tyhjennys. kuhn tikit poistettiin (toisen kerran) viime torstaina kirurgi määräsi taas antibiootteja (jo viides viikko) kunolin ihan täynnä reikiä! Ne nnsimmäiset haavat ovatkin jo parantuneet. Minulla oli niidenkanssa ja muutenkin het ongelmia kun teipit revittiin irti osastolla niin lähti nahka monesta paikasta mukaan, taisin olla jollekin liimalle alleginen. Onneksi nekin ovat jo parantuneet.

Nyt olen parannellut myös sitä liikkuvuutta mm Qi Gongin avulla. Siitä on tosi paljon apua. Eikä rasita muuten. Rauhoittaa vaan.

Tinttu
tinttu | 29.8.2007 klo 00:36:17