Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Sururyhmä
Re: suuri suru
taavetti ja merjaana, kovasti voimia teille suruun <3munki äiti oli täyttäny 60vee, jotain puol vuotta ennen kuolemaansa.
merjaana, sul on jokseenki erilainen tilanne ku mulla ku sul o oma perhe jo. mä oon jotenki katkera kans siitä et mä en ehtiny perustaa ees omaa perhettä kun äiti kuoli.
, tai et oisin saannu opiskelut saatettua loppuun ym. toivottavasti saisit voimaa siitä että sul on oma perhe ja lapset ja kaikki, ja voisit olla kiitollinen siitä että sun äiti sai kuitenki nähdä saavan lapsia ja perustavan oman perheen, nähdä lastenlapsensa, ja miten elämä jatkuu.
- suuri surumilka
- Re: suuri surumiksi
- Re: suuri surumymlan
- Re: suuri surutaavetti
- Re: suuri surumerjaana
- Re: suuri surumilka
- Re: suuri surutaavetti