Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Sururyhmä
Re: Äitini koira
Hei NuuppoOli varmasti raskas päätös päättää äitisi koiran elämästä. Itse en onneksi joutunut sellaista tekemään vaan äiti järjesti asian ennen kuolemaansa.
Minun mieheni on allerginen koirille ja sen takia äiti järjestikin koiralleen kodin sukulaisensa luota. Välillä tietenkin on haikea mieli, että koira ei voinut tulla meille, mutta eihän allergialle mitään voi.
Äitini asui hyvin lähellä meitä ja usein näin äidin koiransa kanssa ulkoilemassa. Muutamien viikkojen ajan olen ollut näkevinäni äitini koiran. Minun pitää tarkastaa oikein monta kertaa, että onko se tosiaan äidin koira.
Voimia kaikille,
Kyynelsilmä
- Äitini koiraKyynelsilmä
- Re: Äitini koirasusie
- Re: �itini koirajoan
- Re: Äitini koirasurusyksy
- Re: Äitini koiranuuppo
- Re: Äitini koiraKyynelsilmä
- Re: Äitini koiraTiltu_R