Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Elämää ylläpitävällä lääkityksellä elävät
Re: Millainen ennuste levinneessä rintasyövässä?
hei syysunelmaikävää, että sinun tautisi uusiutui. pidä tsemppi korkeella ja hyvää huolta niin fyysisestä, että psyykkisestä voinnistasi. aina on toivoa paremmasta huomisesta, toivotaan, ettei olisi maksassa mitään!
mä pidän sulle peukkua maanantaille ja olisi mukava välillä kuulla mitä sulle kuuluu jatkossa. mä olen viikolla töissä mutta käyn välillä kurkkaileen mitä tällä palstalla tapahtuu :-)
varmasti jokainen, minäkin miettii sitä tulevaisuutta, mullakin on taas tarkistus ensikuun alussa.....mutta.......eletään tässä ja nyt. Meillä kaikilla kun on tämä hetki :-)
- Millainen ennuste levinneessä rintasyövässä?Huolehtija.
- Re: Millainen ennuste levinneessä rintasyövässä?kaikki alkoi 2001
- Re: Millainen ennuste levinneessä rintasyövässä?riikka 75