Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: Onko muilla päänsärkyä??
Mulla oli nuo muutokset tulleet reilun puolen vuoden aikana - tammikuussa kuvattu viimeksi. Lääkäri (ei oma) tosin ihmetteli että miksi vain kuusi kertaa sädetetty, että ihmeellinen annos - on sentään Vaasan syöpäsairaalan ylilääkäri, että luulis kyllä tietävän.No, asia selvinnee kolmen viikon päästä kun on vastaanotolla oma lääkäri.
Olin niin itkun partaalla kun sieltä eilen lähdin sytostaattiin taas, että sanoin mennessäni ettei tässä varmaan koskaan terveen papereita saa - niin lääkäri sanoi että no sitähän ei taas kukaan tiedä....lohdutti.
Kyllä taxoterestä tulee ainakin minulle vaikka mitä sivuoireita, kaikkea muuta mutta ei pahoinvointia.
Muutama päivä varmaan menee tässä itsesäälissä ennenkun alkaa tajuta että nämä hoidot onkin mun PARHAAKSI ja että onneksi hoidetaan.
(sori meni aiheesta sivuun)
- Re: Onko muilla päänsärkyä??kevätmieli
- Re: Onko muilla päänsärkyä??MeriTuuli
- Re: Onko muilla päänsärkyä??santeri
- Re: Onko muilla päänsärkyä??hannakaija
- Re: Onko muilla päänsärkyä??Karhutar
- Re: Onko muilla päänsärkyä??Karhutar
- Re: Onko muilla päänsärkyä??cicko
- Re: Onko muilla päänsärkyä??Karhutar
- Re: Onko muilla päänsärkyä??Karhutar