Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Kiitos Karhutar ja Cherry!

Hyvä tietää mitä on odotettavissa. Epäilinkin, etten näin helpolla kai pääse.

Ja kiitos noista hoitovinkeistä käsille ja limakalvoille. Ajattelin jo että pitääkö alkaa ottamaan öljyä pullosta suoraan kun tuntuu että kuivan kokonaan. Siitä sitten hoksasin, että nestettäkin pitäisi muistaa juoda runsaasti...joten täyttelenpä limpparipullot valmiiksi niin näen paljonko sitä oikeesti menee.

En taida osata käyttää tuota hakua, kun en löytänyt sitä tiputuskäsi-ketjua? Tää ulkoasu on muutenkin minusta sekava (vali-vali :), olis parempi jos näkis kaikki viestit eikä tarviis klikkailla. Täytyypäs lukea ohjeista, jos sais muutettua sivun ulkonäköä.

Mutta nyt tää tyttö lähtee saamaan kolmannen hoitonsa!

Lämpimiä kesäpäiviä ja paranemista kaikille!
Tarutar | 8.6.2009 klo 10:48:37