Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: Ihan kohta rannalla
Heips!Onnea sytöhoitojen loppimisesta!
Alkaako sinullakin päivänsädekerho alkuvuodesta, vai määrättiinkö sinulle lainkaan sädetystä? Minusta meitä on monta tällä palstalla samassa vaiheessa olevia, ja tuo päivänsädekerho alkaa tosi monella heti tammikuun alussa. Joulu ja vuodenvaihde on selkeesti "tasannut" tuota aloitusajankohtaa sädetyksille.
Nostan minäkin maljan sinulle ja meille kaikille voittajille.
Onnea vielä kerran.
Kisuliini: ceffi ei minulla vienyt makuaistia samoin kuin taxo, eikä suu tullut kipeäksi. Ceff tosin tuntui aika ajoin maistuvan suussa, aivan kuin se olisi vuotanut jostain suuhun suoraan. Se oli aika ikävän makuista. Teki mieli napostella jotakin parenpaa koko ajan. Tätä kesti noin vkon ajan tiputuksesta. Onneksi ei kauempaa!
terkuin Peevikki
- Ihan kohta rannallaanne_r_
- Re: Ihan kohta rannallaKarhutar
- Re: Ihan kohta rannallaKisuliini
- Re: Ihan kohta rannallaKarhutar
- Re: Ihan kohta rannallaKisuliini
- Re: Ihan kohta rannallaliikkeelle
- Re: Ihan kohta rannallapeevikki
- Re: Ihan kohta rannallaKisuliini
- Re: Ihan kohta rannallapeevikki
- Re: Ihan kohta rannallatanssityttö