Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Yleistä syövästä

Re: Syöpäkasvain maksassa

Hello kopla kaikkineen eli hilleviivi myös.' Voimme viettää juhlapäivää jälleen...', siis tässä ja nyt ei puhuta huomisista. Eli suklaapeijaiset pystyyn. Ei maistunu mulle sytojen aikana mutta nyt meni rutkasti
kun kontrollivastauksia odottelin. Mutta siis en ollut uskoa lääkärin sanoja 'kaikki on hienosti' kun olin jo mielessäni maalannut vaikka mitä. Kuvissa ei mitään ja veriarvot hienot, väsymyskin siis jostain muusta koska hBkin 124, maksa-arvotkin alkaa lähennellä normaaliarvoja (vaikkei sitä maksaa jäänyt kuin se elon jatkoon tarvittava 30%). Tähystykseen oli jäänyt lähete laittamatta mutta lähti nyt, sinne tulee vielä kutsu jossain vaiheessa mutta muuten seuraava kontrolli syyskuussa. Tuli kesä kertalaakista! Jee, jee ja mikäs se Ixu sun bändin nimi onkaan jot pääsis samaan tuulettamissaundiin kanssanne. Suklaakääreet auki ja ilo irti kun ei korkitkaan enää aukene. Lämminvesiallasjumpassakin pistelin tänään suurella riemulla,jeeeeeeee!
jaa mullako | 20.4.2010 klo 20:27:19