Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: Hormonaalista lihomista/hoidoista aiheutunutta paisumista. Tai vaan läskiä. Kaipaisin vinkkejä painonpudotukseen
Aloittelin tässä Furesis lääkkeen, jonka pitäisi poistaa ylimääräistä nestettä kehosta. Voi, olisipa ihana juttu, jos edes muutaman kilon saisi pois. Nyt on suorastaan vaikea olla. Ilmeisesti lievää sydämen vajaatoimitaa (?)Täytyypi tulla kommentoimaan ens viikolla, miten akan käy :)
- Re: Hormonaalista lihomista/hoidoista aiheutunutta paisumista. Tai vaan läskiä. Kaipaisin vinkkejä painonpudotukseenpeppipitkätossu
- Re: Hormonaalista lihomista/hoidoista aiheutunutta paisumista. Tai vaan läskiä. Kaipaisin vinkkejä painonpudotukseen-Nelma-