Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Hoidot ja seuranta

Ylläpito vastaa

Hyvät keskustelijat,

Ylläpito ei pääse lukemaan Keskustelufoorumilla kirjoitettuja henkilökohtaisia viestejä. Henkilökohtaisten viestien lähettämismahdollisuus on nimenomaan tarkoitettu kahden keskustelijan yksityisiin keskusteluihin, joita muut eivät pääse lukemaan.

Avec viittasi tilanteeseen, jossa Syöpäjärjestöjen tiedotus otti häneen yhteyttä Avecin itse rekisteröitymisvaiheessa ilmoittamaan henkilökohtaiseen sähköpostiosoitteeseen.

Kyse ei ollut päähänpotkimisesta, vaan ystävällisestä yhteydenotosta, jossa tiedusteltiin lupaa siteerata Avecin Keskustelufoorumilla julkaisemaa viestiä Syöpä-lehdessä. Tätä lupaa ei Avec myöntänyt, joten hänen tekstiään ei lehdessä siteerata.

Ystävällisin terveisin
Ylläpito


Ylläpito | 4.5.2007 klo 20:32:25