Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Pää täynnä kysymyksiä

Hei gradusII! Mullakin oli silloin 6 vuotta sitten her2 ja ne kolme plussaa perässä, joita en osaa tällä näppäimistöllä tähän väsätä! Gradus oli III eikä se ennustekaan niin hääppöinen ollut.
Sain Herceptiniä ja Taxoterea, tauti tuli voitettua ja nyt on kaikki kunnossa! Vaadi kunnon lääkkeet, niin ennuste ei ole pätkääkään huonompi kuin herrittömilläkään!!!
Hoida ja helli ittees ja anna muittenkin helliä! Syö terveellistä ruokaa, ulkoile ja kuntoile. Paranet kyllä, - sinua siunaten Hempukka
Hempukka | 14.2.2007 klo 21:49:31