Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: Helpotusta hikoiluun
Hei, "pakko" osallistua keskusteluun, kun juuri tulin gynikseltä jolle valitin valtavaa hikoilua jonka Tamofen on minullekin aiheuttanut.Hän määräsi minulle miesten eturauhasongelmiin kehitettyä lääkettä!!!!??? (Xatral) Mitämitä?? Muutenkin on ollut tuo naisellisuus ja naiseus hiukkasen hakusessa viime aikoina.....Apteekissakin tuli hässäkää, miten Kela suhtautuu miesten lääkkeen korvattavuudesta naiselle?
Nolotti.
Soitin rintasyöpähoitajalle Hyksiin ja hän ei ollut koskaan kuullutkaan vastaavaa.Lupasi kysellä heidän lääkäreiltään ja soittaa mikä heidän kantansa ko lääkkeeseen on. Enpäs siis uskalla ottaa ensimmäistäkään ennen kuin kuulen toisenkin mielipiteen asiasta.
Onko joku muu täällä törmännyt vastaavaan?
Mukavaa ja aurinkoista Pääsiäistä kaikille!
T.May62
- Helpotusta hikoiluun kutri
- Re: Helpotusta hikoiluun Uneton 61 v.
- Re: Helpotusta hikoiluun Talvi09
- Re: Helpotusta hikoiluun Alexia
- Re: Helpotusta hikoiluun Talvi09
- Re: Helpotusta hikoiluun kutri
- Re: Helpotusta hikoiluun aallotar
- Re: Helpotusta hikoiluun kutri
- Re: Helpotusta hikoiluun kukkamaaria
- Re: Helpotusta hikoiluun Arnika
- Re: Helpotusta hikoiluun kukkamaaria
- Re: Helpotusta hikoiluun Meppe
- Re: Helpotusta hikoiluun May62
- Re: Helpotusta hikoiluun kukkamaaria
- Re: Helpotusta hikoiluun kutri
- Re: Helpotusta hikoiluun hipura
- Re: Helpotusta hikoiluun toukotyttö
- Re: Helpotusta hikoiluun kultsikki
- Re: Helpotusta hikoiluun kultsikki
- Re: Helpotusta hikoiluun kutri
- Re: Helpotusta hikoiluun riitta47
- Re: Helpotusta hikoiluun pystytukka
- Re: Helpotusta hikoiluun untuva
- Re: Helpotusta hikoiluun kutri
- Helpotusta hikoiluun aino51