Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: hei

onneksi olkoon! toivottavasti tärppää pian.. :)
itse sain juuri kirjeen kotio! kondyloma ja solmuutoksia kohdunsuun kaulalla! varaa aika loop-hoitoa varten! yritin paniikissa soittaa sairaalaan, mut soitto aika olikin ma-pe klo:8.30-9.30!!ja sain kirjeen postissa tänään ja kello oli jo reippaasti yli 11!! mut onneks intternetti on keksitty. tietysti luin ekana, et solumuutokset yleensä johtuu syövästä jne.. itkin ihan paniikissa!! ennen ku aloin lukeen teidän kaikkien kokemuksia!! nyt alkaa helpottaa! pitää odottaa maanantaita ja yrittää selviytyä vkonlopun yli!
saako loop-hoidon jälkeen( kun on saanut puhtaan paperit)
alkaa heti yrittään lasta?? olen jo yli vuoden hallunnut lasta, mut ku on joutunut juokseen papa kokeissa jne!! en jaksa enään odottaa!
krisse | 28.7.2006 klo 14:05:12