Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: peruukki vai siilipää....

Heipsan sänkipäät!

Täällä kanssa 0,5 mm sänkipää istuu koneella edelleen.

Oli tosi kiva kuulla sinusta tuppu. Meillä mennään aika lailla samaa tahtia. Toukokuun lopulla koko vartalon ct-tutkimukset ja sitten tietää jatkoista.
Olen henkisesti varautunut, että kesä menee hoidoissa, enhän ole vielä saanut kuin kolme Taxoa tällä erää.
Mutta voin kuivitella jo etukäteen, kuinka kamalan jännittävä tulee tutkimusviikko ja lääkärin käynnin odottaminen olemaan.

Ihmettähän sitä odottaa, että sanottaisiin, että luusto kovettunut ja muuallakin puhdasta ja ole hyvä ja ratsasta..Lupailin jo eilen mun vanhalle kilpakaverille, siis mun hepalle, että olet kuntouttanut mut jo kaksi kertaa syövästä, kyllä saat kuntouttaa vielä kolmannekin kerran. Ehkä jo toukokuussa pääsen selkääsi. Katseli tosi kauniisti sentin päästä silmiin..

Halituksin ja hyvää rokkipäivää toivottaen Julianne
julia | 17.4.2007 klo 10:38:04