Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: Ihanan aurinkoista sunnuntaita
Onnea Julialle valmistumisesta:)))Muutama on tainnut täällä kirjoitella opiskelemisestaan, joten sinnittelyä kaikille heille. Ihanaa, kun on esimerkkejä siitä, että kaikenlaista voi tehdä ja toteuttaa sairastumisen jälkeenkin.
Meillä täällä etelässä on aivan ihana sää, sireenit kukkii. Taidan lähteä pyöräilemään; ihan hyvin voin varata oikealle kädelle ja pitää vasenta vähän vaan varalla, näin käsi ja kylki ei turpoa yhtään.
Kyllä meiän elämämme aikamoisen mäkistä onkin huolineen kaikkineen, joten fyysistä kuntoa kannattaa ylläpitää mahdollisimman hyvänä. Iloinen mielikin kurkistaa helpommin kaiken tekemisen jälkeen.
Aurinkoenergiaa kaikille,
Santeri
PS. Vähän oli hieno tuo pitkävartinen ruusu!!
- Re: Ihanan aurinkoista sunnuntaitakevätmieli
- Re: Ihanan aurinkoista sunnuntaitakevätmieli
- Re: Ihanan aurinkoista sunnuntaitasanteri
- Re: Ihanan aurinkoista sunnuntaitakesän lapsi
- Re: Ihanan aurinkoista sunnuntaitapikkumyy-41
- Re: Ihanan aurinkoista sunnuntaitaMeriTuuli