Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: Maksa-arvot (Pikku-Myylle)
Kiitos kaunis hyvät ystävät:)Kiitos paljon Karhutar vastauksestasi kipuoireisiini liittyen.Jotenkin on niin huojentavaa käydä lukemassa täältä ettei ole näiden pelottavien ajatustensa kanssa yksin,hyvin samanlaisten kysymysten parissa tuntuvat kaikki "painiskelevan".Olin tosiaan ajatellut että kun nyt työt alkoivat niin työnnän tämän taudin vaikka väkisinkin sivuun ettei se olisi koko ajan mielessä.No tietty se osittain onnistuukin mutta heti kun jostain vähän "juimii" niin se hyökkää kyllä heti ajatuksiin.
Tätähän se tulee olemaan...ei siinä muu auta kun rohkeasti yrittää elää täysillä jokainen ns."terve päivä" ja murehtia vasta sitten jos tauti uusii.
Kaikkea hyvää ja voimia:)
- Maksa-arvotKarhutar
- Re: Maksa-arvotjulia
- Re: Maksa-arvotkevätmieli
- Re: Maksa-arvotKarhutar
- Re: Maksa-arvotusva
- Re: Maksa-arvotjulia
- Re: Maksa-arvotpikkumyy-41
- Re: Maksa-arvotKarhutar
- Re: Maksa-arvot (Pikku-Myylle)Karhutar
- Re: Maksa-arvot (Pikku-Myylle)pikkumyy-41