Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: MITÄ JÄRJELLISTÄ VOISI TEHDÄ, JOTTA TUNTISI ITSENSÄ TARPEELLISEKSI?

Ihanaa,että olet löytänyt tilkkutyöt.On ihanaa käyttää uutta materiaalia,tehdä löytöjä ale-pusseista.kirppailta löytyy sopivia kankaita edullisesti,vanhoja lakanoita,pieniä yksityikohtia.OLEN ITSE SAANUT MONIA IHANIA PANNULAPPUJA LAHJAKSI JA ARPÖYTÄÄN PYYTÄNYT LAHJAKSI.NYTKUN ALKAA SYKSYLLÄ TAAS KANSALAISOPISTOT JA TYÖVÄEN OPISTOT. sEURAA PALSTAA,jos joku tarjonnasta vähäsenkin kiinostavaa.Vesijuoksu,allasjumppa,korjaa ja maalaa pieni hylly.
Liikunnanpiiristä saat uusia ystäviä.Vie elokuviin tuttusi,hänkään kun ei ole ollut vuosiin. Käy tervehtimässä vanha ihanaa naapuria tai sukulaista
voi | 7.8.2007 klo 04:43:37