Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Herätys lataamol

Moi!

Mulla on hassu tilanne, kun päässä kasvaa vahva 0,5cm sänki. Vaaleaa ja suoraa..ja minä kun täällä lupailin, että mitä useammin hiukset lähtee, sitä kiharammat tulee..Taisin kehuskella vähän liian aikaisin, mutta niin mulle on käynyt kahdesti..
Mullahan ekan taxon jälkeen alkoi lähteä isoja tukkoja päästä ja loput löpsähtivät kuolleeksi kasaksi. Kun ne leikattiin pois, alkoi uusi hius kasvamaan heti. Muutama päivä tiputuksesta sänkeä lähtee, mutta ei kaikki...,Joten tässä sitä nyt sitten kummastellaan, eikö nahkakaljua tulekkaan enää. Olen miettinyt, että vaikuttaisko bondronaatti, joka kovettaa luustoa sekä tupla kalkki, jota syön päivittäin..
Eli oisko se kalcipos D-mite se hiusten kasvattaja, 500mg x2 päivässä...

Julia
julia | 28.4.2007 klo 15:13:53