Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.
Naisten syövät
Re: APUVA
Miten Eevis meni perjantaina? Olin sulla hengessä mukana koko päivän. Sain itselleni ajan suunniteluun ens tiistaiksi.Mielialat menee kyllä rajua vuoristorataa välillä tuntuu että on itselleen asian selvittäny ja sitten hetkenpäästä paniikki iskee niin ettei henkeä saa.
Soitin muuten taysiin ajan saatuani ja kyselin yleensä aikatauluja niin kuulin että voipi mennä pari kolme viikkoa ennenkuin pääsee leikkaukseen. Nyt on kuulemma tullut meitä ihan suma.Ei lohduttanu yhtään,jotenkin vois aatella et sit helpottaa kun tietää minkälaisesta kyhmystä on kyse tai siis siitä et onko levinny ja miten hoidetaan.
Mulla muuten myös kyhmy selkeesti alkanut enemmän vaivata ihan kummia tuntemuksia.TSEMPPIÄ KAIKILLE.