Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Taxoterestä ja sen sivuvaikutuksista

Aijai, närästävään mahaan sattuu kun nauran :D Joskus jotkut lauseet vaan osuu nauruhermoon, ei voi mitään. Karpalopuolukkaenergiadrinksu pisti närästämään, örks. Kuinka sitä on koskaan voinut mitään happamia viinejä juoda? Nyt kun joutuis puoli pulloa tempasemaan jotain liebfraumilchiä niin wot!

Kyllä on tosiaan Kehäkukalta kaunis ajatus ilahduttaa sairaalan mummoja, hyvä sydän sinulla Kehäkukka! Toivottavasti joku sinuakin sitten piristää, jos yhdeksänkymppisenä yksinäsi sairaalassa makaat. Uskon, että hyvät teot maksavat itsensä takaisin :)

Nytpä hetkeksi teeveen ääreen, huomenna on päivä uus ja toivottavasti elo auvoisaa!
kevätmieli | 28.3.2007 klo 20:52:16