Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Her2 pos(jatkoa)

Heippa

Anemone, kyselit mun korjausleikkaiksesta. Mulla on aina ollut kohtalaisen kokkaat tisut. Poistettu osa oli mandariinin kokoinen. Se otettiin kainalon puolelta. Tämä leikattu tissi on nyt vain vähän pienempi ja pyöreämpi kuin toinen, nänni sojottaa vähän sivuun, mutta korjausleikkausta en tarvi. Ihan tavalliset rintsikat käy ja kukaan huomaa mitään. Tässä suhteessa olen onnekas, kun ei tarvi enää sellaista korjausremppaa suunnitella. Luulenpa, että uimahallissakin voisin käydä niin, että kukaan ei huomaisi mitään.

Kyselit myös Kalcipos-D:stä.Se on reseptilääke ja 180 kapselin pakkaus maksaa 30,15 (onneksi on sairauskuluvakuutus) ja ohje on 1-2 kapselia päivässä. Luulisin, että tuo sinun kalkki ei ole rinnakkaisvalmiste tälle mun lääkkeelle.

T: Syysunelma
Syysunelma | 5.4.2007 klo 22:24:55