Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Viimeinen rivi putosi edellisestä viestistä pois..

Aurinkoista huomenta täältä Päijät-Hämeestä! Toivottavasti pilvet väistyvät siellä vähän pohjoisempanakin. Ehkä mielialatkin piristyisi auringonpaisteessa, itsellä ainakin herkästi vaikuttaa kaikki mahdollinen, kuten sää ja oma vointi.

Täällä on nyt hyvä päivä, eilinen päiväkodin äitienpäiväjuhla oli ihana, haikealta kyllä tuntuu kun päiväkotivuodet on kohta ohitse, nuorimmainen jää kesäksi kanssani kotiin ja aloittaa syksyllä koulun. Päiväkodin henkilökuntakin on jo tullut niin tutuiksi vuosien aikana, jotkut ovat hoitaneet jo aikuista poikaani hänen ollessaan pieni, ovat olleet minullekin nyt hyvänä tukena tämän sairauden aikana.

Lähden kohta ulos tytön kanssa, pidetään tänään ylimääräistä vapaapäivää, esikoulusta kun voi vielä vähän lintsata, toisin se on sitten syksyllä.
Sartsa | 10.5.2007 klo 10:50:42