Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: Huomenta!

Terveiset Sytolandiasta,onko siellä ollut muita kävijöitä tänään?
Toinen CEF virtaa suonissa ja sen verran vahvoja tarjosivat,että voin odottaa krapulan alkavan iltaan mennessä.Nyt joku voisi ojentaa minulle veneen pohjalta niitä ongenkoukkuja,joita laittaisin voileipien väliin.Keskityn tässä pitään Yrjön poissa talosta,otin juuri Dexametasonia ja vieeä pihtailen Kytrilin kanssa.
Pää vähän sekaisin taas ja jonkinverran päänsärkyäkin.
Koetan pysyä pystyssä,sillä makuulla voisi olla kurjempi olo,mutta tuntuu kyllä että punkka vetää puoleensa pian.
Antoivat hyvinkin rohdot ,vaikka ne neutrofiilit olivat eilen huikeat 0,57.

Jos muuten olette kaupungissa,jossa Partioaitta-liike,niin siellä nyt ainakin viikonlopun ajan ne Buff-huivit 11,90 eli aika hyvä alennus.

Hyviä vointeja ja veneilysäitä kaikille viikonlopuksi!
Terveisin "vielä vähän tautinen"
tautinen | 11.5.2007 klo 14:12:59