Tämä on keskustelufoorumin arkisto, jonne on koottu keskustelut Syöpäjärjestöjen vanhoilta verkkosivuilta. Keskustelujen viestejä voi lukea, mutta viestejä ei pysty kirjoittamaan.Siirry uudelle keskustelufoorumille.

Naisten syövät

Re: : Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Huomenet uuteen viikkoon

Tuulinen, mutta aurinkoinen Turku ilmoittautuu!

Minua kiinnostaa myös se sterilisaatio, jos jaksat kertoa. (en kyllä taas muista, että kuka se oli) Pätkii..

Julia, minulla myös samanlaisia ajatuksia. Tuntuu, että olen aika yksin. Ystävät jatkavat omaa elämäänsä ja harvoin heitä tapaan. Minä nyt olen kuitenkin onnellisessa asemassa, että sytot on ohi. Joten fyysinen vointi alkaa palautumaan, mutta se henkinen puoli ei meinaa pysyä perässä. Kaipaisin myös, että ystävät soittaisivat ja pyytäisivät useammin jonnekin. Mutta ymmärrän, että kaikilla on omat kiireensä. tämä nykyinen rytmi on niin hektistä.

Hienoa Kehäkukka, että pahoinvointia ei tullut. Niin se on, joillekin taxo on pahempi kuin CEF. Minulla se oli päinvastoin.

Lähtö taas kohta säteisiin. Voimia kaikille!

mimi
mimi | 16.5.2007 klo 10:59:43